Najlepszym sposobem na wzmocnienie swojego życia seksualnego jest rozszerzenie swojego doświadczenia seksualnego. Uprawiać seks poza sypialnią to jeden ze sposobów na zbliżenie się do siebie. Pomoże Ci to również poczuć się wzmocniona seksualnie. Przełączanie rzeczy do góry doda inspiracji próbując osiągnąć oszałamiający orgazm. Powinieneś uprawiać seks w tych miejscach.

W Kabinie Prysznicowej/Łazience

Uprawianie seksu w basenie brzmi gorąco, ale jesteś podatny na choroby przenoszone drogą płciową. Ale możesz zaszaleć pod prysznicem, ponieważ istnieje wiele możliwości. Możecie przycisnąć się do ściany łazienki. Możesz też usiąść na blacie w łazience. Pochyl się i pozwól swojemu partnerowi wejść od tyłu – dobrze działa. Styl pozwala na przytrzymanie łydek do podpierania. Odgłosy bieżącej wody utopią każdy dźwięk.

Na Schodach

Schody to odpowiednie miejsce w twoim domu do uprawiania seksu. Pochyl się kilka kroków od niego, aby dopasować swoje części ciała. W ten sposób przeniknie bez konieczności kucania. Stojący psi styl może również działać magicznie. Może jednak pochylić się na schodach, a Ty rozciągniesz go plecami do jego klatki piersiowej. Prawie już nie będziesz patrzył na schody w ten sam sposób.

Na Podwórku

Uprawianie seksu na zewnątrz jest niezwykle czułe. Romantyczny zapach kwiatów niesiony przez lekką bryzę i gwiaździstą noc jest tym, czego może Ci brakować. Dłuższy seks przy basenie, na kocu piknikowym i na huśtawce na ganku to świetny sposób na wzmocnienie seksu. Ale upewnij się, że twoi sąsiedzi nie będą się wtrącać na twoje podwórko.

W Kuchni

Zatrzymajcie się przed lodówką. Można też oprzeć się o wyspę kuchenną. Wciąż możecie się unieść na kuchennym stole jadalnym lub blacie.

Woman, Kitchen, Man, Everyday Life

W Samochodzie

Samochód jest odpowiedni, jeśli jesteś napalony w miejscu publicznym. Możesz jechać do nie tak ruchliwej ulicy i odepchnąć siedzenia. Możesz też wskoczyć na tylne siedzenie. Wybierz przednie siedzenie, przesuń je do tyłu i pozwól jej się rozłożyć, kiedy siedzi na tobie. Trzymaj kierownicę, aby zapewnić sobie komfortową jazdę.

Na Odludziu

Uprawianie seksu na zewnątrz w górach podczas wędrówek może być hipnotyzujące. Jest chłodno, wędrujesz i myślisz o ociepleniu się. Zanim nawet o tym pomyślisz, zdasz sobie sprawę, że kłoda drzew lub cokolwiek innego, natura ma dla Twojej przyjemności. Co za doskonały sposób na zakończenie wędrówki.

Przed Lustrem

Widzisz wszystko tak, jak to się dzieje. To tak, jakbyście nagrywali siebie w tym samym czasie oglądając.