DLA ARCHITEKTÓW

Architekci wnętrz i wykonawcy - współpraca

Jako dystrybutor drzwi z wyjątkowo szerokim asortymentem, nawiążemy współpracę ze specjalistami i fachowcami poruszającymi się w branży związanej z wykończeniem wnętrz. Posiadamy salon drzwi w Warszawie, w którym znajdują się różnego rodzaju drzwi, od wyselekcjonowanych producentów. Wśród nich wymienia się drzwi Pol Skone, drzwi Dre, drzwi Invado, drzwi Vasco, drzwi Delta, drzwi Cal,  drzwi Porta oraz wile innych. Oczywiście sukcesywnie staramy się rozszerzać swoją ofertę, by zainteresowani naszym asortymentem Klienci,  znaleźli dla siebie to, co będzie odpowiadać im najbardziej.

 

Drzwi zewnętrzne Warszawa

W naszym asortymencie posiadamy nie tylko drzwi zewnętrzne, ale również drzwi: wewnętrzne, antywłamaniowe, do mieszkań, do domów, przesuwne, szklane oraz specjalistyczne.

Wszystkie z nich świetnie dopasują się do paneli drewnianych pod względem kolorystycznym oraz pod względem wzornictwa. Jeżeli wykonują Państwo zawód architektów wnętrz, dekoratorów lub poruszają się w pokrewnych profesjach, zapraszamy do współpracy.

Oferowane z naszego sklepu drzwi, dostępne są w rozmaitych kolorach, a także wykonane są z najpopularniejszych gatunków materiałów. Dedykowane są one do różnego rodzaju pomieszczeń, również tych narażonych na wysoki poziom wilgoci.

Eleganckie drzwi świetnie sprawdzą się zarówno w budynkach mieszkalnych, biurowcach, jak również obiektach inwestycyjnych.

 

Szeroka oferta produktów i interesujące warunki współpracy

Chętnie podejmiemy współpracę z architektami wnętrz, a także z wykonawcami, którzy zajmują się urządzaniem wnętrz. Jeżeli uznają Państwo, że któreś z oferowanych przez nas drzwi, będą idealnym uzupełnieniem projektowanego wnętrza,  zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu. Proponując swoim Klientom drzwi znajdujące się w sprzedaży, gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie za polecenie. Zachęcamy do zapoznania się z modelami drzwi rekomendowanych przez nas producentów.

Nasz salon z dzrwiami posiada wszystkie najpopularniejsze modele, które obecnie są wykorzystywane jako wyposażenie dla nowoczesnych mieszkań.