DLA WYKONAWCÓW

Profesjonalny montaż drzwi
Zamawiając drzwi zewnętrzne lub wewnętrzne, gwarantujemy wycenę, dowóz, a także montaż na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. Wszystkie prace związane z montażem wybranych drzwi, są wykonywane przez doświadczonych i certyfikowanych fachowców, z którymi nawiązujemy współpracę. Dlatego też, istnieje możliwość realizacji zamówienia w wielu regionach Polski. W naszej ofercie znajdują się nie tylko drzwi wejściowe, ale również wewnętrzne dopasowane do każdego rodzaju pomieszczeń - nie tylko mieszkalnego, ale również biurowego czy obiektów inwestycyjnych. Zatem działamy w pełni kompleksowo, dopasowując się do wszystkich Państwa potrzeb.

 

Współpraca z Wykonawcami
Z racji bardzo dużej ilości zleceń, poszukujemy doświadczonych Wykonawców, zajmujących się projektowaniem wnętrz, montażem drzwi wejściowych oraz wewnętrznych, a także innych Specjalistów, mających związek z naszym asortymentem. Działamy na bazie umowy o współpracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Wystarczy, że Państwo posiadają w swojej ofercie takie usługi, jak montaż drzwi przesuwnych , montaż drzwi antywłamaniowych, montaż ościeżnicy regulowanej, inne usugi w zakresie stolarki otworowej, a na pewno nasza współpraca okaże się owocna i na najwyższym poziomie.

 

Korzyści płynące ze współpracy
Jeżeli ktoś z naszych Klientów zamówi drzwi z montażem na terenie stolicy lub drzwi z montażem na terenie innego miasta w Polsce  tj. Wrocław, Kraków, Białystok, Częstochowa, wtedy mając nawiązaną współpracę z Wykonawcami działającymi w wymienionych regionach, będziemy mogli polecić Klientom komplet naszych usług.

Właśnie dlatego kładziemy tak duży nacisk na kompleksową ofertę naszych usług. Jesteśmy przekonani, że Klienci zamawiający drzwi z montażem, oszczędzają czas i pieniądze. Tym bardziej, że cena kompleksowej usługi jest o wiele korzystniejsza, niż zamówienie samych drzwi.

Oczywiście zamawiając montaż drzwi w innym regionie Polski, należy spodziewać się indywidualnej wyceny, związanej ze specjalnym transportem drzwi pod wskazany adres.