ZAKUP DRZWI Z USŁUGĄ MONTAŻU

 

W naszej ofercie znajduje się wyspecjalizowany asortyment wchodzący w skład stolarki drzwiowej. Posiadamy w ofercie drzwi zewnętrzne z montażem ,oraz  drzwi wewnętrzne z montażem. Oprócz tego udostępniamy naszym Klientom panele podłogowe z montażem, które są idealnym  uzupełnieniem każdego pomieszczenia.

Wśród proponowanych przez nas kolekcji  paneli,  znajdują się wyłącznie pochodzące od sprawdzonych i renomowanych producentów. To świadczy o wysokiej jakości produktów z dużym naciskiem na ich estetykę.

Szeroki wybór drewna, z jakich podłogi drewniane zostały wykonane, pozwala na dopasowanie ich wyglądu do planowanego wystroju. Ponadto wszystkie panele dostępne są w rozmaitych rozmiarach, tj. szerokościach, długościach, a także różnej grubości. Oprócz tego proponujemy także panele podłogowe wyróżniające się różną klasą ścieralności. Dzięki temu montaż paneli może odbywać się zarówno w sypialniach, kuchniach, czy korytarzach. Czyli w takich miejscach, w których podłogi są narażone na większe uszkodzenia mechaniczne. Panele podłogowe i ich montaż odbywa się w bardzo łatwy sposób. Jednak proponujemy usługę z montażem, wykonywanym przez doświadczonych oraz profesjonalnych fachowców. W naszym sklepie zapewniamy dostęp do najmodniejszych modeli, które świetnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach.

Klientom zamawiającym bardzo duże ilości paneli podłogowych z montażem proponowane są atrakcyjne ceny i promocje. Ponadto na terenie Warszawy a także w promieniu 100km od stolicy dowóz jest gratis. Dowozimy również panele podłogowe do innych regionów Polski, po uprzednim określeniu wszystkich warunków zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.